BCA - Akademia Lidera

Akademia Lidera – to pierwsze i jedyne warsztaty dla przyszłych i obecnych Liderów oraz właścicieli MŚP, których podstawą jest praca z TOBĄ, a nie tylko powielanie teorii, przygotowane na bazie doświadczeń na przełomie 23 lata.

Szczególnie kładziemy nacisk na Twój rozwój osobisty, pewność siebie, autentyczność, uwagę, motywację, umiejętność słuchania i świadomość w podejmowaniu decyzji i działaniu, umiejętność dostosowywania się do zmian, pracę z przekonaniami i ograniczeniami.

Trenerzy prowadzący to wieloletni praktycy posiadający doświadczenie w różnych branżach – podczas warsztatów będziemy działać wielokierunkowo w rozwoju osobistym jak i zawodowym.

O BCA – Akademii Lidera

Dla kogo jest akademia?

Po pierwsze dla osób które są gotowe na zmianę. Otwartych i ambitnych.

Zapraszamy do Akadami liderów, menadżerów, właścicieli małych i średnich firm oraz osoby, które przygotowują się do roli zarządzania zespołem lub biznesem.

Wszystkie osoby, które chcą prowadzić ludzi dalej i chcą się dzielić swoją wiedzą oraz doświadczeniem, Instruktorów, szkoleniowców, trenerów, wykładowców oraz osoby, które chcą budować silną markę.

Zapraszamy również osoby, które chcą zostać instruktorami, szkoleniowcami, trenerami. Być może jesteś mocno osadzony w tym co robisz ale potrzebujesz odświeżenia albo innego spojrzenia. Być może brakuje Tobie asertywności, konsekwencji, pewności siebie lub zwyczajnie pewnych kompetencji, które tutaj możesz poznać od strony praktycznej.

Akademia jest odpowiedzią na aktualne potrzeby osób, które prowadzą ludzi w swoim życiu, chcą się dzielić wiedzą, doświadczeniem ale też zarządzają poszczególnymi projektami lub budują swoją markę.

Jedną z najważniejszych umiejętności jest umiejętność akceptacji, adaptacji i dostosowywania się do otaczających nas zmian. Zapraszamy Ciebie serdecznie.

Jak wyglądają zajęcia?

Zajęcia przeprowadzone są w formie warsztatów.

Uczestnicy przygotowują się przed zajęciami teoretycznie, korzystając z materiałów znajdujących się na platformie zewnętrznej.

Dla nas czas jest bardzo cenny dlatego podczas warsztatów pracujemy praktycznie skupiając się na każdym z uczestników a przy okazji ucząc się od innych. Podczas zajęć wykorzystujemy różne rodzaje i możliwości nauki na zasadzie gier i zabaw oraz quizów.

Spotykamy się raz w miesiącu przez dwa dni w ciągu sześciu miesięcy. Dodatkowo spotkamy się przez cztery dni w postaci online w ciągu tych sześciu miesięcy.

Razem to 16 dni po 8 h – łącznie 128 h.

Każdy uczestnik wychodzi z zajęć z zadaniami, które powinien wykonać do kolejnego zjazdu. Między jednym a drugim zjazdem komunikujemy się ze sobą na grupie wewnętrznej oraz każdy z uczestników ma możliwość wspomagania się mentoringiem przez cały okres trwania akademi z Justyną Bielenda oraz pozostałymi trenerami.

Cały okres trwania akademi sześć miesięcy jest traktowany jako cały proces zmiany. Podczas trwania Akademi, każdy z uczestników dochodzi do wielu zmian, które bardzo korzystnie wpływają na całokształt życia osobistego i biznesowego.

Gwarancją sukcesu jest stuprocentowe zaangażowanie oraz otwartość i gotowość do zmiany.

kurs zarządzania salonem kosmetycznym
zarządzanie salonem fryzjerskim
kursy zarządzania salonem kosmetycznym
zarządzanie salonem kosmetycznym
zarządzanie salonem kosmetycznym kurs
Trener-akdemi-lidera-i-uczestniczki
zarządzanie salonem kosmetycznym kursy
zarządzanie salonami beauty

Harmonogram

harmonogram_akademia_lidera

Sprawdź co przygotowaliśmy w 6 miesięcznej Akademii Lidera

Trenerzy

Katarzyna Olszówka

Psycholog, specjalista ds. rozwoju ludzi i organizacji. W swojej pracy zajmuje się obszarem employee experience. Jest odpowiedzialna za wdrażanie nowych pracowników, obsługę benefitów oraz prowadzenie działań z zakresu CSR. 

Marek Baron

Specjalista Social Media. Wieloletni menedżer w kilku znaczących korporacjach mędzynarodowych. Od 5 lat ściśle związany z branżą beauty, dla której prowadzi kampanie reklamowe w social mediach.

Krystyna Tylek

Jest konsultantką i szkoleniowcem w temacie zarządzania procesami biznesowymi i ich optymalizacji. Specjalizuje się w zarządzaniu procesem, produkcją i jakością w różnych środowiskach biznesowych.

Jadwiga Marciniec

Z wykształcenia: Informatyk, z zamiłowania: społecznik, z pasji i wyboru: odkrywa walory tańca intuicyjnego.

Borys Jarosz

ICF PCC Coach Jest life oraz biznes coachem, pracuje z klientami indywidualnie bądź zespołowo. Ukończył Philadephia University w stanie Pennsylvania w USA.

Agata Hardy

Radca prawny od 18 lat zajmująca się głównie obsługa podmiotów gospodarczych doradzając we wszystkich aspektach prawnych związanych z prowadzoną działalnością.

Założycielka Akademii

Justyna Bielenda

23 lata doświadczenia w różnych branżach– Trener Biznesu, Psycholog w Biznesie, Coach ICF, Kreator Marki, Trener STRUCTOGRAM.

Autorka programu rozwojowego Expansion by Justyna Bielenda – który wspomaga właścicieli i menadżerów w rozwoju, zarządzaniu biznesem w celu odzyskania rentowności biznesu, odzyskaniu wolności zawodowej oraz osobistej. Założycielka BEAUTY COACH ACADEMY – Akademii dla przedsiębiorców. Na co dzień współpracuje przy projektach indywidualnych, jej drugie imię to „Kreacja” – wspiera zarówno przy tworzeniu nowych biznesów, począwszy od wystroju wnętrz po logistykę, optymalizację, know – how, zarządzanie zasobami ludzkimi, sprzedaż, budowanie marki, po rebranding obecnych biznesów.

Prowadzi warsztaty zamknięte z rozwoju osobistego, jedną z naczelnych jej wartości jest wolność, dlatego klienci zaczynają prowadzić biznesy w zgodzie ze sobą na własnych zasadach, w zaufaniu do siebie, przechodząc transformację osobowości i biznesu. Realizują swoje marzenia i świadomie podejmują decyzję z pełną odpowiedzialnością w poczuciu pewności siebie i spokoju, odnosząc jedne z najwyższych lub najbardziej satysfakcjonujących wyników finansowych.

 

Twoja inwestycja w siebie, rozwój Twój i firmy

BEAUTY COACH ACADEMY

Jeszcze teraz rata miesięczna 5980 zł brutto

Płatność miesięczna 5980 zł * 6 miesięcy = 35 880 zł brutto

Zaliczka 5980 zł brutto

UWAGA – LICZBA MIEJSC LIMITOWANA – do 8 OSÓB w grupie – praca indywidualna.

Uwaga – oferta specjalna – wpłacając zaliczkę w wysokości 5980 zł przed rozpoczęciem akademii -masz GWARANCJE CENY 5980 zł/miesiąc zamiast 6980 zł na okres trwania całej akademii w 2023 roku – oszczędzasz 6 000 zł

Formularz rekrutacyjny nie jest zobowiązujący dla żadnej ze stron. Po przesłaniu zadzwonimy do Ciebie – po przeprowadzonej rozmowie dwie strony podejmują decyzję o współpracy.

Uwaga* Od teraz możliwość rozłożenia płatności do 36 rat!

Terminy najbliższych zajęć

BCA XII Warszawa NOWY NABÓR ilość miejsc ograniczona

24-25 październik 2023
24-25 listopad 2023
24-25 grudzień 2023
24-25 styczeń 2024
24-25 luty 2024
24-25 marzec 2024

Dodatkowe warsztaty online ( konsultacje + warsztaty ) 15.11 15.12 15.01

BCA ONLINE NOWY NABÓR ilość miejsc ograniczona

21-22 październik 2023
21-22 listopad 2023
21-22 grudzień 2023
21-22 styczeń 2024
21-22 luty 2024
21-22 marzec 2024

Dodatkowe warsztaty online ( konsultacje + warsztaty ) 15.12 15.01 15.02

Dowiedz się więcej…

Słowa naszej klientki!

Dane do zwykłego przelewu:

BIZNES STYL Sp. z o.o.

NIP: 5472215012

Nr konta: 79 1870 1045 2078 1062 2833 0001
Nest Bank

Tel.: + 48 795 008 408