fbpx

Nasi Trenerzy

Profesjonalizm i doświadczenie

Kadra prowadząca to wieloletni praktycy posiadający doświadczenie w różnych branżach. Podczas warsztatów będziemy działać wielokierunkowo w rozwoju osobistym jak i zawodowym. Szczególnie kładziemy nacisk na Twój rozwój osobisty, pewność siebie, autentyczność, uwagę, motywację, umiejętność słuchania i świadomość w podejmowaniu decyzji i działaniu.

Agnieszka Polarczyk-Białek

Executive Coach ICF, Trener biznesu i Mediator

Właścicielka firmy Manufaktura Osiągnięć, Mediator i trener biznesu, współtwórca projektu Executive Coaching Academy EXECA oraz LEAN COACHING. Certyfikowany Coach,
członek International Coach Federation i Izby Coachingu. Obecnie V-ce Dyrektor Wrocławskiego Oddziału ICF.
Specjalizuje się w coachingu biznesowym, na co dzień pracuje z managerami różnego szczebla prowadząc indywidualny coaching i team coaching. Wspiera działy HR i Talent Management,
prowadząc warsztaty podnoszące kompetencje zawodowe. Współpracuje z uczelniami wyższymi prowadząc przedmioty zawodowe na kierunkach z Zarządzania.
Pracuje wg standardów ICF i pomaga ludziom osiągnąć ich cele zawodowe oraz prywatne.

Marek Baron

Specjalista Social Media

Wieloletni menedżer w kilku znaczących korporacjach mędzynarodowych. Od 5 lat ściśle związany z branżą beauty, dla której prowadzi kampanie reklamowe w social mediach. Obsługuje zarówno salony, kliniki jak i wspomaga marki kosmetyczne. Udziela konsultacji, indywidualnych warsztatów z zakresu reklamy w social media oraz strategii marketingowych. Z pasji i wygody wykorzystuje internet w celach biznesowych. Twórca kilku projektów dedykowanych płci pięknej.

BARTOSZ KAJAT

Wieloletni przedsiębiorca lokalny, edukator, nauczyciel gry planszowej Cashflow i strategicznego myślenia, autor i wydawca książki pt. „Petarda biznesu”

Posiada własną misję: „Optymalizować życie innych ludzi”. Więcej o autorze na www.petardabiznesu.pl Jest wieloletnim przedsiębiorcą, który szuka nietuzinkowych, niecodziennych rozwiązań biznesowych w oparciu o strategię win-win.

Styl prowadzenia zajęć: Aktywny sposób uczenia się metodą warsztatową – wykorzystanie m.in. trójkąta efektywności zapamiętywania Edgara Dale’a, kwadrantu przepływu pieniędzy, trójkąta B-I, zestawienia finansowego i bilansowego oraz przede wszystkim gry planszowej Cashflow 101, bazowanie na potencjale i doświadczeniu uczestników. Wydobywanie wiedzy z uczestników poprzez ich interakcję  i branie udziału w dyskusji, pobudzanie kreatywności uczestników czyli prawej półkuli mózgowej. Dla liderów, kierowników, dyrektorów – bardzo ważny aspekt z gry Cashflow: podejmowanie decyzji oraz gra zespołowa. Możliwość użycia gry Cashflow jako narzędzia w rekrutacji pracowników na stanowiska kierownicze zamiast CV.

Borys Jarosz

ICF PCC Coach

Jest life oraz biznes-coachem, pracuje z klientami indywidualnie bądź zespołowo. Aktualnie jest związany z kilkoma przychodniami zdrowia psychicznego, zarówno publicznymi jak i prywatnymi,
wiele z nich realizuje projekty lokalnych samorządów. Pracuj tam z klientami indywidualnie oraz w parach, co jest stosunkowo nową działką w jego profesji.
Pozostała część programów realizowanych przez Borysa w tych placówkach polega na zaznajomieniu młodych ludzi, w większości studentów kierunków społecznych, z tematem coachingu poprzez krótkie wykłady i warsztaty. Prowadzi również zajęcia na studiach zawodowych coachingu, w programie akredytowanym przez ICF.

Jest absolwentem Philadephia University w stanie Pennsylvania w USA. Pierwsze doświadczenia w coachingu zdobył pracując jako wolontariusz z młodymi zawodnikami (tenis) nad przygotowaniem mentalnym do sportu w Arthur Ashe Youth Tennis and Education. Pracę zawodową z klientami indywidualnymi oraz biznesowymi rozpoczął po powrocie do Polski w 2012 roku. Na stałe jest związany z Towarzystwem Rozwoju Rodziny, w zakresie głównie lifecoachingu oraz coachingu dla par, z Instytutem Komunikacji i Rozwoju Mukoid, w zakresie prowadzenia zajęć oraz warsztatów z tematyki coachingu, oraz z Ashridge Executive Education, w zakresie executive coachingu.

Karolina Seidel

Prawnik, specjalista w branży medycznej i Beauty

W 2013 roku uzyskała tytuł adwokata i otworzyła własną kancelarię adwokacką w Katowicach, a następnie w Gliwicach. Aktualnie jest członkiem Okręgowej Izby Adwokackiej w Katowicach. Prowadzi szkolenia i jest prelegentem na wielu konferencjach z branży medycznej i Beauty. Doradza i pomaga właścicielom i osobom zarządzającym klinikami medycyny estetycznej, salonami piękności i ośrodkami spa w bieżących problemach prawnych związanych z prowadzoną działalnością, w tym prawidłowym prowadzeniem dokumentacji medycznej i procedurami reklamacyjnymi w związku z zabiegami upiększającymi. Reprezentuje strony w sporach związanych z błędami lekarskimi, w tym również przed sądami i komisjami ds. zdarzeń medycznych.

Krystyna Tylek

Konsultantka i szkoleniowiec w temacie zarządzania procesami biznesowymi i ich optymalizacji

Ponad 20 letnie doświadczenie zawodowe zarówno w międzynarodowej korporacji, jak i w średniej wielkości polskiej i międzynarodowej firmie pozwala mi praktycznie podejść do tematyki prowadzonych szkoleń. Specjalizuję się w zarządzaniu procesem, produkcją i jakością w różnych środowiskach biznesowych.
Budowałam zespół i kierowałam organizacją w Polsce, Wielkiej Brytanii i Rosji, zapewniając wzrost sprzedaży B2B ponad 10% rok do roku. Posiadam doświadczenie w prowadzeniu szkoleń i warsztatów dostosowanych do potrzeb Klienta, w tematyce zarządzania projektami, optymalizacji procesu, organizacji miejsca pracy i systemów zarządzania jakością. Jestem absolwentka Wydziału Chemicznego Politechniki Śląskiej i Podyplomowych Studiów z zakresu zarządzania wg międzynarodowych standardów. Najważniejszy w biznesie jest dla mnie zespół, na którym mogę polegać. Wierzę w jasno określone zasady zrozumiałe przez wszystkich zaangażowanych oraz jakość, która powoduje, że wraca Klient, a nie produkt.”

Justyna Bielenda

Założycielka Beauty Coah Academy

19 lat doświadczenia – Trener Biznesu w branży HR, sprzedaży B2B, Coach ICF, Structogram Polska, wieloletni praktyk w branży Beauty. Autorka książki „5 powodów dla których zamkniesz Beauty Biznes” oraz programu Expansion by Justyna Bielenda – wspomaga właścicieli i menadżerów branży Beauty w rozwoju, zarządzaniu biznesem Beauty w celu odzyskania rentowności biznesu, odzyskaniu wolności zawodowej oraz osobistej.

Motywator i coach prowokacyjny. Na swoim koncie posiada założenie sieci salonów oraz spa, projekty rozwoju osobistego – „Boginie życia” „Leadership” z Iwoną Guzowską.
Założycielka BEAUTY COACH ACADEMY.

Spotkajmy się Online

Pobierz Harmonogram Akademii

Adres

Biznes Styl Justyna Bielenda
Plac Św. Mikołaja 5 lok 3
Bielsko Biała 43-300

Obserwuj Nas

Masz Pytania? Napisz do nas